MAI TAI THAI MASSZÁZS Nyíregyháza Bocskai utca 50.

Kedves Vendégeink!

Üdvözöljük Önöket a Mai Tai Thai Masszázs honlapján! Reméljük, hogy hamarosan ellátogatnak hozzánk.

A belső parkolóból nyíló udvaron szintén ingyenesen tudnak parkolni a masszírozás időtartama alatt. Kérjük használják ezt a parkolót is. Köszönjük!

Címünk: Nyíregyháza, Bocskai utca 50.

INFORMÁCIÓ ÉS BEJELENTKEZÉS: 0630 522 12 12

Próbálja ki ezt a több ezer éves hagyományon alapuló természetes gyógymódot és úgy fogja magát érezni, mint aki újjászületett.

MILYEN JÓTÉKONY HATÁSAI VANNAK A THAI MASSZÁZSNAK?

1. megszünteti az izmok feszültségét
2. kiváló stresszoldó
3. méregtelenítő hatású
4. serkenti a vérkeringést
5. élénkíti az idegrendszer működését
6. növeli a szervek teljesítőképességét
7. stimulálja a bőrsejteket
8. segít ellazulni és jobb alvást biztosít
9. növeli az agy teljesítményét, memóriaproblémákon is segít
10. jó hatással van az izületekre
11. csökkenti bizonyos betegségek tüneteit
12. segít a hormonháztartást egyensúlyban tartani

A fenti menüsorban az áraink, a masszázsokról készült képek, a gyakori kérdések és a térkép találhatóak. A baloldali menüsorban többek között korábbi vendégeink véleményeit valamint az angol nyelvű ismertetőt találják. Kérjük kattintsanak a facebook/google+ megosztó gombokra, ha oldalunk elnyerte tetszésüket. Köszönjük!

Üdvözlettel,

Mai Tai thai masszázs

Mehetünk-e többen egyszerre?

Igen, jöhetnek párban is és egymás mellett, egyszerre masszíroztathatnak. Az időpontot ajánlott idejében egyeztetni.

Mikor nem ajánlott?

Bizonyos problémák, betegségek esetén nem ajánlott. Ilyen pl. bőrbetegségek, vírusos megbetegédesek, daganatos megbetegedések, porckorongsérv, súlyos szívelégtelenség. Viszont várandós anyáknak és kismamáknak- a szoptatás ideje alatt -előzetes egyeztetés után lehetséges.

Lehet-e ajándékba adni?

Igen, lehet többféle stílusú ajándékutalványaink vannak, melyet a kiválasztott masszázsról állítunk ki. Az utalványokat be lehet cserélni bármelyik azonos árú masszázsra vagy ráfizetéssel drágábbra is. Az utalványok nem cserélhetőek készpénzre, sem egészben, sem részben. Az utalványoknak nálunk nincs elévülési idejük, de ajánlott nem sokat várni velük, nehogy elvesszenek.