Hogyan lehet bejelentkezni a MAI TAI THAI MASSZÁZS NYÍREGYHÁZA szalonjába?

Mikor nem ajánlott?

Bizonyos problémák, betegségek esetén nem ajánlott. Ilyen pl. bőrbetegségek, vírusos megbetegédesek, daganatos megbetegedések, porckorongsérv, súlyos szívelégtelenség. Viszont várandós anyáknak és kismamáknak- a szoptatás ideje alatt -előzetes egyeztetés után lehetséges.

MAI TAI THAI MASSZÁZS Nyíregyháza Bocskai utca 50.

Kedves Vendégeink!

Üdvözöljük Önöket a Mai Tai Thai Masszázs honlapján! Reméljük, hogy hamarosan ellátogatnak hozzánk.

A belső parkolóból nyíló udvaron szintén ingyenesen tudnak parkolni a masszírozás időtartama alatt. Kérjük használják ezt a parkolót is. Köszönjük!

Címünk: Nyíregyháza, Bocskai utca 50.

INFORMÁCIÓ ÉS BEJELENTKEZÉS: 0630 522 12 12

Próbálja ki ezt a több ezer éves hagyományon alapuló természetes gyógymódot és úgy fogja magát érezni, mint aki újjászületett.

MILYEN JÓTÉKONY HATÁSAI VANNAK A THAI MASSZÁZSNAK?

1. megszünteti az izmok feszültségét
2. kiváló stresszoldó
3. méregtelenítő hatású
4. serkenti a vérkeringést
5. élénkíti az idegrendszer működését
6. növeli a szervek teljesítőképességét
7. stimulálja a bőrsejteket
8. segít ellazulni és jobb alvást biztosít
9. növeli az agy teljesítményét, memóriaproblémákon is segít
10. jó hatással van az izületekre
11. csökkenti bizonyos betegségek tüneteit
12. segít a hormonháztartást egyensúlyban tartani

A fenti menüsorban az áraink, a masszázsokról készült képek, a gyakori kérdések és a térkép találhatóak. A baloldali menüsorban többek között korábbi vendégeink véleményeit valamint az angol nyelvű ismertetőt találják. Kérjük kattintsanak a facebook/google+ megosztó gombokra, ha oldalunk elnyerte tetszésüket. Köszönjük!

Üdvözlettel,

Mai Tai thai masszázs