BEMUTATKOZÁS

2009 nyarán a Szabadság téren nyitottuk meg szalonunkat, 2011 nyarán a Bujtos utcára, egy tágasabb helyre költöztünk. 2014 december óta pedig egy modernebb szalonban várjuk kedves Vendégeinket a Bocskai utca 50. szám alatt. Jelenleg négyen masszíroznak, mindannyian képzett, thaiföldi masszőrök, több év tapasztalatával a hátuk mögött.

Célunk, hogy a kedves vendégeink a kikapcsolódás mellett fizikai problémáikra is gyógyírt találjanak, s mindezt egyedi környezetben és kellemes hangulatban tehessék meg. Azt szeretnénk, hogy minden egyes nálunk töltött alkalom egy új világban tett utazás legyen, ahol a hozzánk látogatók testileg és lelkileg is megújulhatnak.

Bejelentkezés: 0630 522 12 12.

Üzletvezető: Végső Károly Róbert (tel.: 0670 778 04 27). MAI TAI ISAN Bt.

Van-e valamilyen extra szolgáltatás?

Szex és erotika abszolút NINCS. Csak hagyományos frissítő és relaxáló masszázs.

Kik masszíroznak a MAI TAI THAI MASSZÁZS NYÍREGYHÁZA szalonban?

A MAI TAI THAI MASSZÁZS NYÍREGYHÁZA szalonjában thaiföldi masszőrök masszíroznak. Mindannyian szakirányú szakképesítéssel és több év tapasztalatával rendelkeznek.

Mit kell magunkkal vinni?