» Hogyan lehet bejelentkezni a MAI TAI THAI MASSZÁZS NYÍREGYHÁZA szalonjába?

» Mit kell magunkkal vinni?

» Mikor és kiknek ajánlott?

A thai masszázs korra és nemre való tekintet nélkül ajánlott mindenkinek, aki szeretne testileg-lelkileg felüdülni és kilazulni, illetve egy pár órára megfeledkezni a hétköznapok gondjairól.

» Mikor nem ajánlott?

Bizonyos problémák, betegségek esetén nem ajánlott. Ilyen pl. bőrbetegségek, vírusos megbetegédesek, daganatos megbetegedések, porckorongsérv, súlyos szívelégtelenség. Viszont várandós anyáknak és kismamáknak- a szoptatás ideje alatt -előzetes egyeztetés után lehetséges.

» Lehet-e ajándékba adni?

Igen, lehet többféle stílusú ajándékutalványaink vannak, melyet a kiválasztott masszázsról állítunk ki. Az utalványokat be lehet cserélni bármelyik azonos árú masszázsra vagy ráfizetéssel drágábbra is. Az utalványok nem cserélhetőek készpénzre, sem egészben, sem részben. Az utalványoknak nálunk nincs elévülési idejük, de ajánlott nem sokat várni velük, nehogy elvesszenek.

» Lehet-e bankkártyával fizetni?

Bankkártyával NEM, de SZÉP KÁRTYÁVAL LEHET fizetni a szalonban.

» Lehet-e SZÉP kártyával fizetni?

» Mehetünk-e többen egyszerre?

Igen, jöhetnek párban is és egymás mellett, egyszerre masszíroztathatnak. Az időpontot ajánlott idejében egyeztetni.

» Kik masszíroznak a MAI TAI THAI MASSZÁZS NYÍREGYHÁZA szalonban?

A MAI TAI THAI MASSZÁZS NYÍREGYHÁZA szalonjában thaiföldi masszőrök masszíroznak. Mindannyian szakirányú szakképesítéssel és több év tapasztalatával rendelkeznek.

» Van-e valamilyen extra szolgáltatás?

Szex és erotika abszolút NINCS. Csak hagyományos frissítő és relaxáló masszázs.

Lehet-e bankkártyával fizetni?

Bankkártyával NEM, de SZÉP KÁRTYÁVAL LEHET fizetni a szalonban.

Mikor nem ajánlott?