Mit kell magunkkal vinni?

Hogyan lehet bejelentkezni a MAI TAI THAI MASSZÁZS NYÍREGYHÁZA szalonjába?

MASSZÁZSAINK - ÁRAK

Peeling + olajos masszázs:

A peeling szó jelentése: hámlasztás. Finom, csiszoló szemcséket tartalmazó krémek és gélek segítségével távolítjuk el a felső, elhalt hámréteget, serkentjük a kötőszövet vérkeringését, a salakanyagok kiválasztását és tisztítjuk a bőrt, hogy a hatóanyagok eljussanak a megfelelő helyekre.

A test-peeling pihentető és testápoló kezelés egyben, mely a kényeztetésen túl szépítő hatású is és a bőr sokkal tisztább, selymesebb, fiatalosabb kinézetű lesz. A kezelés 45 perc hámlasztásból és 45 perc olajos masszázsból áll.

Váll- és hátmasszázs:

Kifejezetten vendégeink kérésére alakítottuk ki ezt a masszázst. A legtöbb ember sokat ül autóban vagy számítógép előtt, rossz a tartása, ezért a hát és a váll izomzatában görcsök, letapadások jönnek létre. A masszázs során 60 percig végig ezekre a területekre koncentrálunk és próbáljuk megszűntetni a problémákat.

Tradicionális thai masszázs:

Oldja az energetikai blokkokat, ellazítja a testet és a lelket, csillapítja a fájdalmakat, méregtelenít, aktivizálja a vér és nyirokkeringést, valamint a szervezet öngyógyító mechanizmusait. Nemcsak tenyérrel és ujjhegyekkel, de térddel, talppal és könyökkel is masszírozunk. A nyújtó-feszítőfogásokkal valamennyi ízületet és izomcsoportot átdolgozzuk, megszüntetjük az ízületekben lévő energiablokkokat. Passzív jógának is nevezik, rendszeres alkalmazása jó közérzetet biztosít.

Olajos masszázs:

Ez a masszázs hasonlít legjobban az Európában is ismert svéd masszázsra, de ötvözve van a thai masszázs elemeivel. Igazán pihentető, kikapcsoló masszázs, de ezzel együtt izomlazításra és görcsoldásra is alkalmas. Magas minőségű olajokkal dolgozunk, melyek könnyen beszívódnak, bőrtápláló hatásúak.

Borsmenta-rozmaring masszázsolaj (mozgásszervi problémákra)
Citromfű-körömvirág masszázsolaj (nyugtató/tisztító)
Levendula masszázsolaj (relaxációs)
Méz masszázsolaj (bőrtápláló hatású)
Narancs-fahéj masszázsolaj (a kedvenc)

Lábmasszázs:

A lábmasszázs egy órán keresztül kényelmes fotelokban történik. A talptól fölfelé haladva a vádlin keresztül az akupresszúrás pontok nyomásával haladunk a térdig, végezetül a felsőtestet és a fejet is átnyomkodjuk.

Herbál masszázs:

Kis zsákok megtömve rengeteg gyógynövénnyel, ez a herbál. A zsákokat
gőz segítségével felmelegítjük és változó intenzitással nyomjuk a bőrhöz a masszázs során. Testnek és léleknek egyaránt regeneráló hatású, a meleg zsákok érintése kifejezetten jól esik a hidegebb napokon.

Tekintse meg a masszázsokról készült képeket, kattintson ide: Képgaléria

Áraink:

Érvényes 2021 október 01-től.

1 óra

1,5 óra